U bent hier

Organisatie

Voorzitter, dagelijkse leiding

Bart Cuypers
bart@brouwerijhetnest.be
+32 477 780252

Brouwmeester, operationeel veranwoordelijke

Gust Hermans
gust@brouwerijhetnest.be
+32 495 234729


Financiën

Nico Amelinckx
nico@brouwerijhetnest.be
+32 474 265783
 

Verkoop, export Nederland

Guy Verbunt
guy@brouwerijhetnest.be
+32 486 412325

Algemene administratie

Liesbet Leys
liesbet@brouwerijhetnest.be
+32 497 454041


Verkoop, opvolging proeflokaal, HACCP- opvolging

Filip Govaerts
filip@brouwerijhetnest.be
+32 491 507380